1
/
din
5
Villeroy & Boch Venticello Vanity Masca lavoar baie dubla 125x50xH59 cm, gri lucios
Villeroy & Boch Venticello Vanity Masca lavoar baie dubla 125x50xH59 cm, gri lucios
No reviews
Pret obisnuit
7.999,99 lei
Pret obisnuit
12.564,20 lei
Pret redus
7.999,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A93001FP
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | VILLEROY & BOCH |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie duble |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Venticello |
| Material | MDF |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 125 cm |
| Latime exacta | 50 cm |
| Inaltime exacta | 59 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | A93001FP |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1253x502(adancime)xH590 mm
Material: MDF
Finisaj: gri lucios
Optiuni coloristice manere: crom, alb, gri, albastru, cupru
Caracteristici:
- 4 sertare cu mecanism de inchidere lenta (soft close) si suport antiderapant
- 4 manere din aluminiu, integrate
- 4 cutii din plastic pentru depozitare, marime L
- 4 separatoare inguste din sticla, ajustabile (grosime 8 mm)
- 2 separatoare mari din sticla, ajustabile (grosime 8 mm)
- set de fixare inclus
*Nota: Lavoarele se achizitioneaza separat