1
/
din
5
Villeroy & Boch Venticello Vanity Masca lavoar baie dubla 115x50xH59 cm, alb lucios
Villeroy & Boch Venticello Vanity Masca lavoar baie dubla 115x50xH59 cm, alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
7.509,99 RON
Pret obisnuit
11.737.242,00 RON
Pret redus
7.509,99 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A92901DH
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | VILLEROY & BOCH |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie duble |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Design | Modern |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Lungime exacta | 115 cm |
| Latime exacta | 50 cm |
| Inaltime exacta | 59 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1153x502(adancime)xH590 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lucios
Optiuni coloristice manere: crom, alb, gri, albastru, cupru
Caracteristici:
- 4 sertare cu mecanism de inchidere lenta (soft close) si suport antiderapant
- 4 manere din aluminiu, integrate
- 4 cutii din plastic pentru depozitare, marime L
- 4 separatoare inguste din sticla, ajustabile (grosime 8 mm)
- 2 separatoare mari din sticla, ajustabile (grosime 8 mm)
- set de fixare inclus
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat