1
/
din
5
Villeroy & Boch Venticello Vanity Masca lavoar baie 55x50xH59 cm, alb lucios
Villeroy & Boch Venticello Vanity Masca lavoar baie 55x50xH59 cm, alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
3.799,99 lei
Pret obisnuit
5.905,60 lei
Pret redus
3.799,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A92301DH
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | VILLEROY & BOCH |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Venticello |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 55 cm |
| Latime exacta | 50 cm |
| Inaltime exacta | 59 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | A92301DH |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 553x502(adancime)xH590 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lucios
Optiuni coloristice manere: crom, alb, gri, albastru, cupru
Caracteristici:
- 2 sertare cu mecanism de inchidere lenta (soft close) si suport antiderapant
- 2 manere din aluminiu, integrate
- 2 cutii din plastic pentru depozitare, marime L
- 2 separatoare inguste din sticla, ajustabile (grosime 8 mm)
- 1 separator mare din sticla, ajustabil (grosime 8 mm)
- set de fixare inclus
Important: Termen de livrare valabil pentru manere cu finisaj crom, restul optiunilor avand livrare peste 30 de zile.
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat