Set promo lavoar baie pe blat, antracit, Roca Ohtake 38x38 cm, cu baterie Carelia
Set promo lavoar baie pe blat, antracit, Roca Ohtake 38x38 cm, cu baterie Carelia
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Bundle_A327A15640/A5A348AC0K
Garantie: 10 ani - Lavoar
5 ani - Baterie
Pachetul conține:
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi lavoar + baterie |
| Forma | Rotunjita asimetrica |
| Montaj | Pe blat |
| Serie | Ohtake |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Antracit |
| Lungime exacta | 37.5 cm |
| Latime exacta | 37.5 cm |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | Bundle_A327A15640/A5A348AC0K |
Share

Descriere produs:
Set format din:
1. Lavoar Roca Ohtake (cod A327A15640)
Dimensiuni: Ø375xH175 mm
Material: ceramica portelanata FineCeramic
Fiinisaj: antracit
Caracteristici:
- suprafata neporoasa, rezistenta la abraziune, usor de intretinut
- 30% mai rezistenta decat ceramica standard
- fara orificiu pentru baterie
- nu este prevazut cu preaplin
- include ventil standard cu capac ceramic
2. Baterie lavoar Roca Carelia (cod A5A348AC0K)
Inaltime: H368 mm
Lungime pipa: 113 mm
Finisaj: crom Roca Evershine
Montaj: pe blat
Caracteristici:
- baterie monocomanda
- cartus ceramic Roca Softurn
- racorduri flexibile
- nu este prevazuta cu ventil
Tehnologii Roca:
- Evershine: finisare electrolitica a suprafetei usor de intretinut si rezistenta impotriva zgarieturilor
- Softurn: garanteaza confort si precizie la selectarea debitului de apa si a nivelurilor de temperatura