Set promo Cabina dus pentagonala cu usa batanta Belform Clear 80x80 cm si cadita
Set promo Cabina dus pentagonala cu usa batanta Belform Clear 80x80 cm si cadita
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Bundle_Belform_Penta80
Garantie: 3 ani - Cadita
2 ani - Cabina
Pachetul conține:
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Seturi promo cabine |
| Forma | Pentagonala |
| Serie | Clear |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 185 cm |
| Livrare | livrabil 5-7 zile |
| Cod furnizor | Bundle_Belform_Penta80 |
Share

Descriere produs:
Designul produselor Belform este realizat impreuna cu o echipa de specialisti-designeri, care lucreaza pentru lansarea de produse noi si originale, in acelasi timp practice si moderne. Belform produce o gama completa – cazi, cadite de dus, cazi cu hidromasaj, mini-piscine, cabine, pereti de dus, baterii sanitare, oglinzi de baie si accesorii, structura de productie fiind una dintre cele mai performante din Romania.
Set format din:
1. Cabina de dus Belform Clear (cod 27CB2832_GCL)
Dimensiuni: 800x800xH1850 mm
Material: sticla securizata transparenta
Grosime sticla: 8 mm
Finisaj profil: crom
Caracteristici:
- sticla tratata anticalcar
- usa batanta reversibila
- balamale cromate
2. Cadita de dus Belform Cubo (cod 27CB0037)
Dimensiuni: 800x800xH150 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Caracteristici:
- suprafata antiderapanta
- rezistenta sporita la socuri si lovituri
- sifon, capac scurgere si racord flexibil incluse