1
/
din
3
Set mobilier baie (masca si lavoar) Roca Cube 65x43xH55 cm, stejar
Set mobilier baie (masca si lavoar) Roca Cube 65x43xH55 cm, stejar
No reviews
Pret obisnuit
1.199,95 lei
Pret obisnuit
1.292,27 lei
Pret redus
1.199,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A852504808
Garantie: 2 ani - baza lavoar
10 ani - lavoar
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi mobilier (masca + lavoar) |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat,Pe pardoseala |
| Serie | Cube |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 65 cm |
| Latime exacta | 43 cm |
| Inaltime exacta | 55 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | livrabil 5-7 zile |
| Cod furnizor | A852504808 |
Share

Descriere produs:
Set mobilier format din:
1. Baza lavoar cu 2 sertare cu inchidere lenta
Dimensiuni: 650x430(adancime)xH550 mm
Material: PAL
Finisaj: stejar
Montaj: suspendat sau pe pardoseala
2. Lavoar prevazut cu orificiu pentru baterie si preaplin
Dimensiuni: 650x430 mm
Material: ceramica
Montaj: pe mobilier
Nu include bateria
*Nota: Posibilitate de montaj pe pardoseala, set picioare suport se achizitioneaza separat