Set mobilier baie dublu complet (masca, lavoar si oglinda) Arthema Vanity Twist 177x50xH54 cm, negru
Set mobilier baie dublu complet (masca, lavoar si oglinda) Arthema Vanity Twist 177x50xH54 cm, negru
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AVT_COMP7
Garantie: 5 ani - Lavoar
2 ani - Mobilier
2 ani - Oglinda
2 ani - Aplica
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi mobilier dublu (masca + lavoar + oglinda) |
| Forma | Rotunjita |
| Montaj | Suspendat,Pe pardoseala |
| Serie | Vanity Twist |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb,Antracit,Bej,Crem,Grena,Gri,Negru,Portocaliu,Rosu,Verde,Wenge |
| Lungime exacta | 177 cm |
| Latime exacta | 50 cm |
| Inaltime exacta | 54 cm |
| Caracteristici | Cu usa + sertar |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AVT_COMP7 |
Share

Descriere produs:
Set mobilier format din:
1. Arthema Vanity Twist Masca de lavoar, 2 bucati (cod 764-M-NR2)
Dimensiuni: 700x505xH525 mm
Material: PAL
Finisaj: negru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 usi
- maner metalic
2. Arthema Vanity Twist Dulapior baza (cod 762-L-NR2)
Dimensiuni: 350x370xH525 mm
Material: PAL
Finisaj: negru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 3 sertare
- manere metalice
3. Blat dublu lavoar (cod L71x2-35-CW)
Dimensiuni: 1770x505xH12 mm
Finisaj: alb (glitter white)
4. Arthema Vanity Lavoar sub blat, 2 bucati (cod 0062)
Dimensiuni: 620x370xH64 mm
Material: ceramica
Finisaj: alb
Caracteristici:
- fara orificiu pentru baterie
- fara preaplin
5. Arthema Vanity Oglinda, 2 bucati (cod 796-70)
Dimensiuni: 700xH525 mm
Material rama: aluminiu
Finisaj: crom
6. Arthema Vanity Aplica conica, 2 bucati (cod 0271/A)
Finisaj: negru
Montaj: pe oglinda
7. Arthema Vanity Dulapior suspendat (cod 784-DX-L-NR2)
Dimensiuni: 350x200xH525 mm
Material: PAL
Finisaj: negru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa
- maner metalic
8. Arthema Vanity Coloana suspendata, 2 bucati (cod 755-SX-LM-NR2)
Dimensiuni: 350x200xH1575 mm
Material: PAL
Finisaj: negru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 usa
- maner metalic
Livrare impecabila, multumesc GQS! Produs ok, totul in regula
MATERIAL CALITATIV
Produs foarte ok, bun, Calitate germana servicii premium