Set mobilier baie complet Arthema Vanity Twist 91x50xH86 cm
Set mobilier baie complet Arthema Vanity Twist 91x50xH86 cm
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AVT_COMP5
Garantie: 5 ani - Lavoar
2 ani - Mobilier
2 ani - Oglinda
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi mobilier (masca + lavoar + oglinda) |
| Forma | Rotunjita |
| Montaj | Suspendat,Pe pardoseala |
| Serie | Vanity Twist |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb,Bej,Crem,Grena,Gri,Maro,Negru,Rosu,Wenge |
| Lungime exacta | 91 cm |
| Latime exacta | 50 cm |
| Inaltime exacta | 86 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AVT_COMP5 |
Share

Descriere produs:
Set mobilier format din:
1. Arthema Vanity Twist Masca de lavoar (cod 769-L-PT2)
Dimensiuni: 900x505xH525 mm
Material: PAL
Finisaj: albastru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare
- maner metalic
2. Arthema Vanity Lavoar (cod 0091T)
Dimensiuni: 910x370xH64 mm
Material: marmura compozit
Finisaj: alb
Caracteristici:
- 1 orificiu pentru baterie
- prevazut cu preaplin
3. Arthema Vanity Oglinda cu iluminare LED (cod 799-90)
Dimensiuni: 900xH700 mm
Material rama: aluminiu
Finisaj: crom
4. Arthema Vanity Coloana suspendata, stanga (cod 753-SX-L-PT2)
Dimensiuni: 350x370xH1575 mm
Material: PAL
Finisaj: albastru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa
- sertar interior
- maner metalic
5. Arthema Vanity Coloana suspendata, dreapta (cod 753-DX-L-PT2)
Dimensiuni: 350x370xH1575 mm
Material: PAL
Finisaj: albastru
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa
- sertar interior
- maner metalic
9. Arthema Vanity Set picioare sustinere masca lavoar (PV-H32.3)
Set format din 4 picioare de sustinere
Inaltime: H323 mm
Finisaj: crom