Set mobilier baie complet Arthema Vanity Line 161x50xH86 cm, alb
Set mobilier baie complet Arthema Vanity Line 161x50xH86 cm, alb
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AVL_COMP5
Garantie: 5 ani - Lavoar
2 ani - Mobilier
2 ani - Oglinda
2 ani - Aplica
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi mobilier (masca + lavoar + oglinda) |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat,Pe pardoseala |
| Serie | Vanity Line |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb,Antracit,Bej,Crem,Grena,Gri,Negru,Portocaliu,Rosu,Verde,Wenge |
| Lungime exacta | 161 cm |
| Latime exacta | 50 cm |
| Inaltime exacta | 86 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AVL_COMP5 |
Share

Descriere produs:
Set mobilier format din:
1. Arthema Vanity Line Masca de lavoar (cod 775-L-A2)
Dimensiuni: 900x505xH525 mm
Material: PAL
Finisaj: alb
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare
- maner metalic
2. Arthema Vanity Line Dulapior baza, 2 bucati (cod 779-L-A2)
Dimensiuni: 350x505xH525 mm
Material: PAL
Finisaj: alb
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare
- manere metalice
3. Blat lavoar (cod L91-35S35D-GB)
Dimensiuni: 1610x505xH20 mm
Finisaj: negru (goby black)
4. Arthema Vanity Lavoar sub blat (cod 0082)
Dimensiuni: 820x370xH64 mm
Material: ceramica
Finisaj: alb
Caracteristici:
- fara orificiu pentru baterie
- fara preaplin
5. Arthema Vanity Oglinda (cod 796-90)
Dimensiuni: 900xH525 mm
Material rama: aluminiu
Finisaj: crom
6. Arthema Vanity Aplica (cod 0271/A)
Finisaj: negru
Montaj: pe oglinda
7. Arthema Vanity Dulapior suspendat, stanga (cod 784-SX-M-A2)
Dimensiuni: 350x200xH520 mm
Material: PAL
Finisaj: alb
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa
- buton metalic
8. Arthema Vanity Dulapior suspendat, dreapta (cod 784-DX-M-A2)
Dimensiuni: 350x200xH520 mm
Material: PAL
Finisaj: alb
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa
- buton metalic
9. Arthema Vanity Set picioare sustinere masca lavoar (PV-H32.3)
Set format din 4 picioare de sustinere
Inaltime: H323 mm
Finisaj: crom
Calitate excelenta
Livrare impecabila GQS!
Calitate foarte buna. Consultanti proactivi