1
/
din
4
Ravak Balance Masca lavoar baie 60x47xH50 cm, cu 2 sertare, alb/gri
Ravak Balance Masca lavoar baie 60x47xH50 cm, cu 2 sertare, alb/gri
No reviews
Pret obisnuit
3.329,99 lei
Pret obisnuit
3.931,97 lei
Pret redus
3.329,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:X000001367
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Rotunjita |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Balance |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb,Gri |
| Lungime exacta | 60 cm |
| Latime exacta | 47 cm |
| Inaltime exacta | 50 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | X000001367 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 600x465(adancime)xH500 mm
Material: MDF
Finisaj: alb/gri
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare
- rezistenta la umiditate
- suprafete usor de curatat
- include kit de instalare
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat