1
/
din
7
Ideal Standard Tempo Masca lavoar baie suspendata cu 2 sertare 60x44xH55 cm, alb lucios
Ideal Standard Tempo Masca lavoar baie suspendata cu 2 sertare 60x44xH55 cm, alb lucios
24 reviews
Pret obisnuit
929,97 lei
Pret obisnuit
1.656,11 lei
Pret redus
929,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:E3240WG
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Tempo |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 60 cm |
| Latime exacta | 44 cm |
| Inaltime exacta | 55 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | E3240WG |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 600x440xH550 mm
Material: PAL
Finisaj: alb lucios
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare cu sistem de inchidere lenta (soft close)
- 2 manere cromate
- include set de fixare
*Nota: Lavoar, sifon pentru spatiu redus si alte accesorii se achizitioneaza separat
m
mian Arata bine.
V
Vicentia BARBU Masca de lavoar care merita banii
J
J. GÁBRIS Asa si asa
G
GABRIEL ROSCA Livrare cu masina de transport marfa de la GQS. Produs excelent
B
BOGDAN Albertina Calitate excelenta