1
/
din
3
Ideal Standard Tempo Masca lavoar baie suspendata 60x44xH55 cm, bej (stejar nisip)
Ideal Standard Tempo Masca lavoar baie suspendata 60x44xH55 cm, bej (stejar nisip)
16 reviews
Pret obisnuit
1.089,98 lei
Pret obisnuit
1.563,05 lei
Pret redus
1.089,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:E3240OS
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Tempo |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 60 cm |
| Latime exacta | 44 cm |
| Inaltime exacta | 55 cm |
| Caracteristici | Cu usi |
| Design | Modern |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | E3240OS |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 600x440xH550 mm
Material: PAL
Finisaj: bej (stejar nisip)
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare cu sistem de inchidere lenta (soft close)
- 2 manere cromate
- include set de fixare
*Nota: Lavoar, sifon pentru spatiu redus si alte accesorii se achizitioneaza separat
D
DRAGOMIR Viorica Produs ok, bun. Livrare impecabila MULTUMESC
M
M. Anghelina material bun, design super
E
Estera Medie dpdv calitativ
S
SZABO Costel livrare impecabila cu un camion gqs, produs ok, totul in regula
U
U. Carla pret bun