1
/
din
6
Ideal Standard I.Life S Masca lavoar baie suspendata cu 2 sertare 60x36xH63 cm, gri mat
Ideal Standard I.Life S Masca lavoar baie suspendata cu 2 sertare 60x36xH63 cm, gri mat
No reviews
Pret obisnuit
1.619,95 lei
Pret obisnuit
3.050,02 lei
Pret redus
1.619,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:T5293NG
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | I.Life |
| Material | PAL |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 60 cm |
| Latime exacta | 37.5 cm |
| Inaltime exacta | 63 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | T5293NG |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 600x375xH630 mm
Material: PAL
Finisaj: gri mat
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare cu sistem de inchidere lenta (soft close)
- manerele nu sunt incluse
- include set de fixare
*Nota: Lavoar, sifon pentru spatiu redus si alte accesorii se achizitioneaza separat