Ideal Standard Connect Air Masca lavoar baie cu sertar si raft 80x44 cm, bej (tip lemn)/bej mat
Ideal Standard Connect Air Masca lavoar baie cu sertar si raft 80x44 cm, bej (tip lemn)/bej mat
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:e0827uk
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Connect Air |
| Material | MDF |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 44 cm |
| Inaltime exacta | 52 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 1 |
| Cod furnizor | E0827UK |
Share

Descriere produs:
Connect Air este noua colectie a lui Ideal Standard proiectata pentru a fi in acelasi timp, atat functionala, cat si eleganta.
Designer: Robin Levien
Dimensiuni: 800x440xH517 mm
Material: MDF
Finisaj: bej cu aspect de lemn (exterior)/bej mat (margini, interior)
Se monteaza suspendat
1 sertar cu inchidere soft-close, extensie totala
1 raft sub sertar
Include kit pentru montaj
Recomandare de montaj:
- cu sifon pentru economisirea spatiului - cod EE23033967, care se comanda separat
Se poate asambla cu:
- Ideal Standard Connect Air Vanity Lavoar 84 cm, cod E027901
- Ideal Standard Connect Air Vessel Lavoar 40 cm, cod E034701 - necesita pentru instalare blat cod E0849
- Ideal Standard Connect Air Vessel Lavoar 60 cm, cod E034801 - necesita pentru instalare blat cod E0849
Consultanti foarte priceputi. Livrare impecabila, multumesc GQS!
Pana la urma cat platesti atata obtii
echipa de vanzari foarte ok, produs rezonabil ca si pret
Bravo pentru echipa
Pret bun