Ideal Standard Connect Air Masca lavoar baie cu sertar 54x41 cm, alb lucios/gri mat
Ideal Standard Connect Air Masca lavoar baie cu sertar 54x41 cm, alb lucios/gri mat
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:E0846KN
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Connect Air |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb,Gri |
| Lungime exacta | 54 cm |
| Latime exacta | 41 cm |
| Inaltime exacta | 40 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 1 |
| Cod furnizor | E0846KN |
Share

Descriere produs:
Connect Air este noua colectie a lui Ideal Standard proiectata pentru a fi in acelasi timp, atat functionala, cat si eleganta.
Designer: Robin Levien
Dimensiuni: 535x412xH400 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lucios (exterior)/gri mat (margini, interior)
Se monteaza suspendat
1 sertar cu inchidere soft-close, extensie totala
Include kit pentru montaj
Recomandare de montaj:
- cu sifon pentru economisirea spatiului - cod EE23033967, care se comanda separat
Se poate asambla cu:
- Ideal Standard Connect Air Cube Lavoar 60 cm, cod E074201
Design reusit, livrare cu duba GQS, super totul de la inceput la final!
Buna sa zicem
OPINIE
Consultanti de buna factura! Livrare rapida
LIVRARE DE 10!