1
/
din
2
Hatria Grandangolo 75 Masca lavoar baie suspendata 72x49xH48 cm, sertare gri inchis (tortora)
Hatria Grandangolo 75 Masca lavoar baie suspendata 72x49xH48 cm, sertare gri inchis (tortora)
No reviews
Pret obisnuit
7.309,98 lei
Pret obisnuit
9.935,31 lei
Pret redus
7.309,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:y2aubt
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | HATRIA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Grandangolo |
| Material | PAL |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 72 cm |
| Latime exacta | 49 cm |
| Inaltime exacta | 48 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 00Y2AUBT |
Share

Descriere produs:
Baza lavoar prevazuta cu 2 sertare
Dimensiuni: 720x490xH480 mm
Material: PAL hidrofugat (acoperit cu ABS)
Finisaj frontal: gri inchis (aspect ciment)
Finisaj lateral: alb (aspect ciment)
Montaj: suspendat
*Nota: Sifon pentru spatiu redus necesar se achizitioneaza separat