1
/
din
2
Hatria Grandangolo 75 Masca lavoar baie suspendata 72x49xH48 cm, sertare gri deschis (cement)
Hatria Grandangolo 75 Masca lavoar baie suspendata 72x49xH48 cm, sertare gri deschis (cement)
No reviews
Pret obisnuit
7.309,98 lei
Pret obisnuit
9.935,31 lei
Pret redus
7.309,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:y2aubc
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | HATRIA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Grandangolo |
| Material | PAL |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 72 cm |
| Latime exacta | 49 cm |
| Inaltime exacta | 48 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 00Y2AUBC |
Share

Descriere produs:
Baza lavoar prevazuta cu 2 sertare
Dimensiuni: 720x490xH480 mm
Material: PAL hidrofugat (acoperit cu ABS)
Finisaj frontal: gri deschis (aspect ciment)
Finisaj lateral: alb (aspect ciment)
Montaj: suspendat
*Nota: Sifon pentru spatiu redus necesar se achizitioneaza separat