1
/
din
2
Hatria Grandangolo 75 Masca lavoar baie suspendata 72x49xH36 cm, antracit
Hatria Grandangolo 75 Masca lavoar baie suspendata 72x49xH36 cm, antracit
No reviews
Pret obisnuit
5.499,97 lei
Pret obisnuit
7.429,88 lei
Pret redus
5.499,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:y2ahgg
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | HATRIA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Grandangolo |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Lungime exacta | 72 cm |
| Latime exacta | 49 cm |
| Inaltime exacta | 36 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 00Y2AHGG |
Share

Descriere produs:
Baza lavoar prevazuta cu 1 sertar
Dimensiuni: 720x490xH360 mm
Material: PAL hidrofugat (acoperit cu ABS)
Finisaj: antracit (aspect ciment)
Montaj: suspendat
*Nota: Sifon pentru spatiu redus necesar se achizitioneaza separat