1
/
din
3
Hatria Grandangolo 130 T Masca lavoar baie suspendata 127x49xH48 cm, maro deschis (teak)
Hatria Grandangolo 130 T Masca lavoar baie suspendata 127x49xH48 cm, maro deschis (teak)
No reviews
Pret obisnuit
9.499,95 lei
Pret obisnuit
12.897,39 lei
Pret redus
9.499,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Y2AJKK
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | HATRIA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Grandangolo |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Lungime exacta | 127 cm |
| Latime exacta | 49 cm |
| Inaltime exacta | 48 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 00Y2AJKK |
Share

Descriere produs:
Baza lavoar prevazuta cu 3 usi, posibilitate montaj pe partea dreapta sau stanga
Dimensiuni: 1270x490xH480 mm
Material: PAL hidrofugat (acoperit cu ABS)
Finisaj: maro deschis (aspect lemn)
Montaj: suspendat
*Nota: Sifon pentru spatiu redus necesar se achizitioneaza separat