1
/
din
2
Gresie exterior / interior portelanata rectificata neagra 30x60 cm, Marazzi Progress Black
Gresie exterior / interior portelanata rectificata neagra 30x60 cm, Marazzi Progress Black
No reviews
Pret obisnuit
191,11 lei
Pret obisnuit
240,05 lei
Pret redus
191,11 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:MKSZ
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | MARAZZI |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Montaj | Exterior,Interior |
| Serie | Progress |
| Material | Gresie portelanata |
| Culoare | Negru |
| Lungime exacta | 60 cm |
| Latime exacta | 30 cm |
| Grosime exacta | 9 mm |
| Caracteristici | Mata,Rezistenta la alunecare,Rezistenta la inghet |
| Aspectul placii | Uni |
| Livrare | livrabil 7-15 zile |
| Cod furnizor | MKSZ |
Share

Descriere produs:
Nota*: La gama de produse gresie si faianta, transportul nu se calculeaza automat! Pentru calculul transportului, va rugam sa ne contactati.
Promotia de transport gratuit se aplica doar produselor din afara gamei gresie si faianta.
Gresie portelanata rectificata, rezistenta la inghet
Recomandata pentru placari de pardoseala si pereti
Rezistenta la abraziune pentru zone cu trafic moderat
Grad antiderapare moderat
Dimensiuni: 30x60 cm
Grosime: 9 mm
Ambalare: 6 buc / cutie
Greutate: 22.03 kg / cutie
Metraj: 1.08 m² / cutie
* Pretul este pe m²
* Se comercializeaza doar multiplu de cutie