1
/
din
6
Geberit Smyle Square Masca lavoar baie suspendata cu 2 sertare 73x47 cm, antracit mat (lava)
Geberit Smyle Square Masca lavoar baie suspendata cu 2 sertare 73x47 cm, antracit mat (lava)
No reviews
Pret obisnuit
2.799,97 lei
Pret obisnuit
3.543,76 lei
Pret redus
2.799,97 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:500.353.JK.1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Smyle |
| Material | Lemn stratificat |
| Culoare | Antracit |
| Lungime exacta | 73.4 cm |
| Latime exacta | 47 cm |
| Inaltime exacta | 61.7 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 500.353.JK.1 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 734x470xH617 mm
Material: lemn tristratificat
Finisaj: antracit mat
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare cu sistem de retragere automata
- 2 manere, antracit mat
- rezistenta la umiditate
- include material de fixare