1
/
din
6
Geberit Acanto Masca lavoar baie cu sertar sticla alba 74x48 cm, corp alb lucios
Geberit Acanto Masca lavoar baie cu sertar sticla alba 74x48 cm, corp alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
3.509,94 lei
Pret obisnuit
4.208,31 lei
Pret redus
3.509,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:500.611.01.2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Acanto |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 74 cm |
| Latime exacta | 47.5 cm |
| Inaltime exacta | 53.5 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 500.611.01.2 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 740x475(adancime)xH535 mm
Material: HDF/sticla
Finisaj corp: alb lucios vopsit
Finisaj usa: alb lucios
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- material HDF - tehnologie de fabricatie ce se aseamna foarte mult cu cea a MDF-ului, dar mult mai rezistent datorita densitatii mari a fibrelor de lemn ce au fost puternic comprimate
- front din placa aglomerata acoperit cu sticla
- 1 sertar cu sistem de retragere automata
- 1 sertar interior
- rezistenta la umiditate
- sifon butelie cu tub de imersie, model cu economie de spatiu
- set de fixare inclus
- se livreaza asamblat