1
/
din
2
Dulapior baie mobil 40x35xH80 cm Arthema New Attitude, bej (stejar urban)
Dulapior baie mobil 40x35xH80 cm Arthema New Attitude, bej (stejar urban)
No reviews
Pret obisnuit
1.708,19 lei
Pret obisnuit
1.952,87 lei
Pret redus
1.708,19 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AT1736-SU
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Pe pardoseala |
| Serie | New Attitude |
| Material | MDF / PAL |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 40 cm |
| Latime exacta | 35 cm |
| Inaltime exacta | 79.6 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AT1736-SU |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 400x350(adancime)xH796 mm
Material parte frontala: PAL melaminat (hidrofugat)
Material parti laterale: MDF
Finisaj parte frontala: bej (aspect lemn)
Finisaj parti laterale: alb lucios (vopsit)
Caracteristici:
- 1 usa rabatabila cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- maner din aluminiu, gri metalizat
- 1 sertar interior cu suprafata antiderapanta
- compartiment superior cu suprafata antiderapanta
- compartiment inferior cu 1 raft din sticla
- 4 roti ( cele din fata prevazute cu frana)