1
/
din
3
Dulap baie suspendat 59x33xH45 cm Kolpa San Naomi, alb
Dulap baie suspendat 59x33xH45 cm Kolpa San Naomi, alb
No reviews
Pret obisnuit
1.589,99 lei
Pret obisnuit
2.509,56 lei
Pret redus
1.589,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:546140
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | KOLPA SAN |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Naomi |
| Material | MDF / PAL |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 59 cm |
| Latime exacta | 32.5 cm |
| Inaltime exacta | 45.4 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 546140 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 590x325xH454 mm
Material parte frontala: MDF
Material corp: PAL laminat
Finisaj: alb
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare
- mecanism de inchidere lenta (soft-close)