1
/
din
3
Dulap baie suspendat 45x48xH52 cm Geberit Acanto, cu sertar sticla antracit, corp antracit mat (lava)
Dulap baie suspendat 45x48xH52 cm Geberit Acanto, cu sertar sticla antracit, corp antracit mat (lava)
No reviews
Pret obisnuit
2.819,99 lei
Pret obisnuit
3.445,76 lei
Pret redus
2.819,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:500.618.JK.2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Acanto |
| Material | MDF |
| Culoare | Antracit |
| Lungime exacta | 48 cm |
| Latime exacta | 45 cm |
| Inaltime exacta | 52 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 500.618.JK.2 |
Share
Descriere produs:
Dimensiuni: 450x480(adancime)xH520 mm
Material: HDF/sticla
Finisaj corp: antracit mat vopsit
Finisaj usa: antracit lucios
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- material HDF - tehnologie de fabricatie ce se aseamna foarte mult cu cea a MDF-ului, dar mult mai rezistent datorita densitatii mari a fibrelor de lemn ce au fost puternic comprimate
- front din placa aglomerata acoperit cu sticla
- 1 sertar cu sistem de retragere automata
- 1 sertar interior
- rezistenta la umiditate
- set de fixare inclus
- se livreaza asamblat