1
/
din
4
Dulap baie suspendat 45x47xH60 cm Geberit Smyle Square, gri (nisip)
Dulap baie suspendat 45x47xH60 cm Geberit Smyle Square, gri (nisip)
No reviews
Pret obisnuit
2.329,99 lei
Pret obisnuit
2.890,28 lei
Pret redus
2.329,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:500.357.JL.1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Smyle |
| Material | Lemn stratificat |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 45 cm |
| Latime exacta | 47 cm |
| Inaltime exacta | 60 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 500.357.JL.1 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 450x470xH600 mm
Material: lemn tristratificat
Finisaj: gri
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- material rezistent la umiditate
- 2 sertare cu sistem de retragere automata
- blat de protectie din sticla
- include set de fixare