1
/
din
4
Dulap baie suspendat 36x33xH60 cm Geberit Smyle Square, deschidere stanga, maro (nuc american hickory)
Dulap baie suspendat 36x33xH60 cm Geberit Smyle Square, deschidere stanga, maro (nuc american hickory)
No reviews
Pret obisnuit
1.439,99 lei
Pret obisnuit
1.774,76 lei
Pret redus
1.439,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:500.360.JR.1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Smyle |
| Material | Lemn stratificat |
| Culoare | Maro |
| Lungime exacta | 36 cm |
| Latime exacta | 32.6 cm |
| Inaltime exacta | 60 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 500.360.JR.1 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 360x326xH600 mm
Material: lemn tristratificat
Finisaj: maro
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- material rezistent la umiditate
- usa cu deschidere pe partea stanga
- mecanism de inchidere lenta (soft close)
- blat de protectie din sticla
- include set de fixare