1
/
din
3
Dulap baie suspendat 36x30xH60 cm Geberit Smyle Square, bej (sand grey)
Dulap baie suspendat 36x30xH60 cm Geberit Smyle Square, bej (sand grey)
No reviews
Pret obisnuit
1.079,99 lei
Pret obisnuit
1.323,72 lei
Pret redus
1.079,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:500.358.JL.1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Smyle |
| Material | Lemn stratificat |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 36 cm |
| Latime exacta | 29.9 cm |
| Inaltime exacta | 60 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 500.358.JL.1 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 360x299(adancime)xH600 mm
Material: lemn tristratificat
Finisaj: bej
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 raft ajustabil
- blat de protectie din sticla
- rezistenta la umiditate
- include material de fixare