1
/
din
6
Dulap baie suspendat 33x30xH85 cm Geberit Selnova Square, maro (nuc american hickory)
Dulap baie suspendat 33x30xH85 cm Geberit Selnova Square, maro (nuc american hickory)
No reviews
Pret obisnuit
969,99 lei
Pret obisnuit
1.241,21 lei
Pret redus
969,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:501.278.00.1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GEBERIT |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Selnova Square |
| Material | Lemn stratificat |
| Culoare | Maro |
| Lungime exacta | 33 cm |
| Latime exacta | 29.7 cm |
| Inaltime exacta | 85 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 501.278.00.1 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 330x297(adancime)xH850 mm
Material: lemn tristratificat
Finisaj: maro inchis
Montaj: suspendat sau pe pardoseala
Caracteristici:
- 1 usa cu mecanism de inchidere amortizata
- usa reversibila (poate fi montata cu deschidere spre stanga sau dreapta)
- deschidere cu maner
- 2 rafturi ajustabile
- rezistenta la umiditate
- include material de fixare
*Nota: Set picioare pentru montaj pe pardoseala se achizitioneaza separat