1
/
din
2
Dulap baie suspendat 31x17xH31 cm Arthema Nova, maro (stejar nisip)
Dulap baie suspendat 31x17xH31 cm Arthema Nova, maro (stejar nisip)
No reviews
Pret obisnuit
305,03 lei
Pret obisnuit
347,43 lei
Pret redus
305,03 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:14124NV-DR1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Nova |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Lungime exacta | 31 cm |
| Latime exacta | 17 cm |
| Inaltime exacta | 31 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 14124NV-DR1 |
Share

Descriere produs:
Nova este o colectie moderna, expansiva, care acopera perfect liniile de design european. Elemente precum feronerie pe grafit, maner concept, colar cu separator si glisiere ultraslim Vertex sunt doar cateva dintre elementele de noutate pe care le ofera. Colectia se incadreaza perfect in baile moderne, datorita finisajelor si a componentelor de tip minimalist.
Dimensiuni: 310x170xH310 mm
Material: PAL 16 mm
Finisaj: maro (stejar nisip)
Montaj: suspendat