1
/
din
2
Dulap baie 60x32xH100 cm Roca Extra, reversibil, bej (rural oak)
Dulap baie 60x32xH100 cm Roca Extra, reversibil, bej (rural oak)
No reviews
Pret obisnuit
1.219,94 lei
Pret obisnuit
1.387,86 lei
Pret redus
1.219,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A857961808
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Extra |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 60 cm |
| Latime exacta | 31.6 cm |
| Inaltime exacta | 100 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A857961808 |
Share

Descriere produs:
<p>Mai mult spatiu de depozitare pentru articolele de toaleta datorita unei solutii versatile de mobilier de baie, disponibila ca dulap suspendat sau coloana. Gama larga de finisaje permit ca Extra sa se potriveasca cu majoritatea mobilierului Roca.<br /><br />Dimensiuni: 600x316xH1000 mm<br />Material: PAL<br />Finisaj: bej<br />Montaj: suspendat<br /><br />Caracteristici:<br />- 2 usi<br />- 3 rafturi reglabile din sticla<br />- balamale cu mecanism de inchidere lenta</p>