1
/
din
3
Dulap baie 50x35xH165 cm Arthema New Attitude, deschidere spre stanga, gri (aspect bambu)
Dulap baie 50x35xH165 cm Arthema New Attitude, deschidere spre stanga, gri (aspect bambu)
No reviews
Pret obisnuit
2.755,54 lei
Pret obisnuit
3.160,79 lei
Pret redus
2.755,54 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AT1735-BMSX
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | New Attitude |
| Material | MDF / PAL |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 50 cm |
| Latime exacta | 35 cm |
| Inaltime exacta | 164.7 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AT1733-BMSX |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 500x350(adancime)xH1647 mm
Material parte frontala: PAL melaminat (hidrofugat)
Material parti laterale: MDF
Finisaj parte frontala: gri (aspect bambu)
Finisaj parti laterale: alb lucios (vopsit)
Caracteristici:
- 1 usa cu deschidere spre stanga
- sistem LED de iluminare interioara
- 4 polite interioare din sticla
- 1 polita interioara din PAL melaminat
- 5 polite exterioare din PAL melaminat
- maner din aluminiu, gri metalizat
- sistem de suspendare reglabil