1
/
din
3
Dulap baie 50x35xH165 cm Arthema New Attitude, deschidere spre stanga, alb lucios
Dulap baie 50x35xH165 cm Arthema New Attitude, deschidere spre stanga, alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
2.745,35 lei
Pret obisnuit
3.160,79 lei
Pret redus
2.745,35 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AT1735-A2SX
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | New Attitude |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 50 cm |
| Latime exacta | 35 cm |
| Inaltime exacta | 164.7 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AT1733-A2SX |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 500x350(adancime)xH1647 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lucios (vopsit)
Caracteristici:
- 1 usa cu deschidere spre stanga
- sistem LED de iluminare interioara
- 4 polite interioare din sticla
- 1 polita interioara din MDF
- 5 polite exterioare din MDF
- maner din aluminiu, alb lucios (vopsit)
- sistem de suspendare reglabil