1
/
din
2
Dulap baie 50x13xH80 cm Roca Extra, reversibil, maro (alpine walnut)
Dulap baie 50x13xH80 cm Roca Extra, reversibil, maro (alpine walnut)
No reviews
Pret obisnuit
732,00 lei
Pret obisnuit
838,52 lei
Pret redus
732,00 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A857960540
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Extra |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Lungime exacta | 50 cm |
| Latime exacta | 12.6 cm |
| Inaltime exacta | 80 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A857960540 |
Share

Descriere produs:
Mai mult spatiu de depozitare pentru articolele de toaleta datorita unei solutii versatile de mobilier de baie, disponibila ca dulap suspendat sau coloana. Gama larga de finisaje permit ca Extra sa se potriveasca cu majoritatea mobilierului Roca.
Dimensiuni: 500x126xH800 mm
Material: PAL
Finisaj: maro
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 usi
- 2 rafturi reglabile din sticla
- balamale cu mecanism de inchidere lenta