1
/
din
2
Dulap baie 40x32xH150 cm Kolpa San Naomi, gri (dark concrete)
Dulap baie 40x32xH150 cm Kolpa San Naomi, gri (dark concrete)
No reviews
Pret obisnuit
2.139,99 lei
Pret obisnuit
3.394,05 lei
Pret redus
2.139,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:546880
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | KOLPA SAN |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Naomi |
| Material | MDF / PAL |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 40 cm |
| Latime exacta | 32 cm |
| Inaltime exacta | 149.5 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | 546880 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 400x320xH1495 mm
Material parte frontala: MDF
Material corp: PAL
Finisaj: gri
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa
- 2 sertare
- mecanism de inchidere lenta (soft-close)