1
/
din
2
Dulap baie 40x30xH175 cm Roca Ona, reversibil, bej (light oak)
Dulap baie 40x30xH175 cm Roca Ona, reversibil, bej (light oak)
No reviews
Pret obisnuit
2.229,95 lei
Pret obisnuit
2.537,39 lei
Pret redus
2.229,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A857635512
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Ona |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 40 cm |
| Latime exacta | 30 cm |
| Inaltime exacta | 175 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A857635512 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 400x300xH1750 mm
Material: PAL
Finisaj: bej
Montaj: suspendat/pe pardoseala
Caracteristici:
- 2 usi reversibile (deschidere spre stanga sau spre dreapta)
- rafturi reglabile din sticla
- balamale cu mecanism de inchidere lenta