1
/
din
2
Dulap baie 40x22xH80 cm Roca Extra, reversibil, alb mat
Dulap baie 40x22xH80 cm Roca Extra, reversibil, alb mat
No reviews
Pret obisnuit
791,00 lei
Pret obisnuit
903,87 lei
Pret redus
791,00 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A857958529
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Extra |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 40 cm |
| Latime exacta | 21.6 cm |
| Inaltime exacta | 80 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A857958529 |
Share

Descriere produs:
Mai mult spatiu de depozitare pentru articolele de toaleta datorita unei solutii versatile de mobilier de baie, disponibila ca dulap suspendat sau coloana. Gama larga de finisaje permit ca Extra sa se potriveasca cu majoritatea mobilierului Roca.
Dimensiuni: 400x216xH800 mm
Material: PAL
Finisaj: alb mat
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 1 usa reversibila (deschidere spre stanga sau spre dreapta)
- 2 rafturi reglabile din sticla
- balamale cu mecanism de inchidere lenta