1
/
din
3
Dulap baie 40x22xH130 cm Arthema New Attitude, deschidere spre dreapta, alb lucios
Dulap baie 40x22xH130 cm Arthema New Attitude, deschidere spre dreapta, alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
2.165,77 lei
Pret obisnuit
2.472,16 lei
Pret redus
2.165,77 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:AT1734-A2DX
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | New Attitude |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 40 cm |
| Latime exacta | 22 cm |
| Inaltime exacta | 130 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AT1734-A2DX |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 400x220(adancime)xH1300 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lucios (vopsit)
Caracteristici:
- 1 usa cu deschidere spre dreapta
- sistem LED de iluminare interioara
- 4 polite interioare din sticla
- maner din aluminiu, alb lucios (vopsit)
- sistem de suspendare reglabil