1
/
din
3
Dulap baie 40x21xH160 cm Ideal Standard I.Life, stejar
Dulap baie 40x21xH160 cm Ideal Standard I.Life, stejar
No reviews
Pret obisnuit
1.619,95 lei
Pret obisnuit
3.050,02 lei
Pret redus
1.619,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:T5288NX
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | I.Life |
| Material | MDF,PAL |
| Culoare | Crem |
| Lungime exacta | 40 cm |
| Latime exacta | 21 cm |
| Inaltime exacta | 160 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | T5288NX |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 400x210xH1600 mm
Material: MDF/PAL
Finisaj: stejar
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 usi cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- set de fixare inclus
- montaj reversibil (usi cu deschidere spre stanga sau dreapta)
- manerele nu sunt incluse