1
/
din
3
Dulap baie 37x35xH165 cm Villeroy & Boch Subway 2.0 cu 2 usi, gri lucios
Dulap baie 37x35xH165 cm Villeroy & Boch Subway 2.0 cu 2 usi, gri lucios
No reviews
Pret obisnuit
3.319,99 lei
Pret obisnuit
5.183,64 lei
Pret redus
3.319,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A70910FP
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | VILLEROY & BOCH |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Subway 2.0 |
| Material | MDF |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 37 cm |
| Latime exacta | 35 cm |
| Inaltime exacta | 165 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | A70910FP |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 350x370(adancime)xH1650 mm
Material: MDF
Finisaj: gri lucios
Montaj: suspendat
Set de fixare inclus
Caracteristici:
- 2 usi cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- 3 rafturi
- 1 maner din aluminiu, integrat
*Nota: Posibilitate deschidere usi spre stanga sau dreapta