1
/
din
4
Dulap baie 35x32xH165 cm Arthema Vela cu deschidere stanga, cu contur negru
Dulap baie 35x32xH165 cm Arthema Vela cu deschidere stanga, cu contur negru
No reviews
Pret obisnuit
1.199,77 lei
Pret obisnuit
1.350,83 lei
Pret redus
1.199,77 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:508/L-SX-A2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Vela |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb,Antracit,Bej,Grena,Gri,Maro,Negru |
| Lungime exacta | 35 cm |
| Latime exacta | 32 cm |
| Inaltime exacta | 165 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 508/L-SX-A2 |
Share

Descriere produs:
Colectia Vela se defineste prin calitate si eleganta, cu un design modern, avand o paleta variata de culori: alb lucios, antracit lucios, negru lucios, maro lucios, cappuccino lucios, pergamo lucios si bordeaux lucios
Conturul manerului vopsit negru lucios
Mobilier vopsit, finisaj lucios, cu fronturi MDF frezate la 45°
Sistem reglabil de suspendare Camar