1
/
din
8
Dulap baie 35x32xH165 cm Arthema Vela cu deschidere dreapta, cu contur negru
Dulap baie 35x32xH165 cm Arthema Vela cu deschidere dreapta, cu contur negru
No reviews
Pret obisnuit
1.199,77 lei
Pret obisnuit
1.350,83 lei
Pret redus
1.199,77 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:508/LNR2-D-A2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Vela |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb,Antracit,Bej,Grena,Gri,Maro,Negru |
| Lungime exacta | 35 cm |
| Latime exacta | 32 cm |
| Inaltime exacta | 165 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 508/L-DX-A2(anterior) |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 350x320xH1650 mm
Material: MDF
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- deschidere spre stanga
- fronturi MDF frezate la 45°
- 5 rafturi
- contur maner: negru