1
/
din
2
Dulap baie 35x15xH75 cm Roca Ona, reversibil, verde mat (matt green)
Dulap baie 35x15xH75 cm Roca Ona, reversibil, verde mat (matt green)
No reviews
Pret obisnuit
1.319,98 lei
Pret obisnuit
1.508,87 lei
Pret redus
1.319,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A857637513
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Ona |
| Material | PAL |
| Culoare | Verde |
| Lungime exacta | 35 cm |
| Latime exacta | 15 cm |
| Inaltime exacta | 75 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A857637513 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 350x150xH750 mm
Material: PAL
Finisaj: verde mat
Montaj: suspendat/pe pardoseala
Caracteristici:
- 1 usa reversibila (deschidere spre stanga sau spre dreapta)
- rafturi reglabile din sticla
- balamale cu mecanism de inchidere lenta