1
/
din
5
Dulap baie 30x23xH150 cm Ideal Standard Eurovit, alb lucios
Dulap baie 30x23xH150 cm Ideal Standard Eurovit, alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
899,98 lei
Pret obisnuit
1.342,69 lei
Pret redus
899,98 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:R0268WG
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie inalte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Eurovit |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 30 cm |
| Latime exacta | 23.6 cm |
| Inaltime exacta | 150 cm |
| Livrare | livrabil 7-15 zile |
| Cod furnizor | R0268WG |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 300x236xH1500 mm
Material: PAL
Finisaj: alb lucios
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 usi cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- set de fixare inclus
- montaj reversibil (usi cu deschidere spre stanga sau dreapta)