1
/
din
3
Cadita dus semirotunda Ravak Sabina LA 90x90 cm
Cadita dus semirotunda Ravak Sabina LA 90x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
1.429,94 lei
Pret obisnuit
1.512,02 lei
Pret redus
1.429,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A217001020
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Sabina |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 26 cm |
| Grosime exacta | 1 |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | A217001020 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus cu tratament Antibac pentru protectie impotriva reproducerii diferitelor tipuri de bacterii si a mucegaiului
Dimensiuni: 900x900 mm
Material: PMMA + ABS tip 'sandwich', intarit cu fibra de sticla (GFRP)
Montaj: incastrare in pardoseala sau cu suportul universal BASE