1
/
din
5
Cadita dus semirotunda Radaway Tinos A Compact 80x80 cm
Cadita dus semirotunda Radaway Tinos A Compact 80x80 cm
2 reviews
Pret obisnuit
609,94 lei
Pret obisnuit
678,81 lei
Pret redus
609,94 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:S4TIA8080-08
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Tinos |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 16 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | S4TIA8080-08 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus acrilica compacta autoportanta cu picioare de sustinere
Include rama din panel
Dimensiuni: 800x800xH160 mm
Gaura pentru sifonul de scurgere Ø50 mm
Culoare: alb
Sifonul de scurgere se comanda separat
A
Amza Ambalare temeinica
r
rebeca oltean Calitate excelenta