1
/
din
2
Cadita dus semirotunda Radaway Samos A 80x80 cm, cu panou inclus
Cadita dus semirotunda Radaway Samos A 80x80 cm, cu panou inclus
3 reviews
Pret obisnuit
1.179,96 lei
Pret obisnuit
1.258,88 lei
Pret redus
1.179,96 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:4S88300-03
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Samos |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 30 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 4S88300-03 |
Share

Descriere produs:
Cadita de dus din acril cu panou frontal detasabil
Dimensiuni: 800x800xH295 mm
Raza: 550 mm
Adancime: 160 mm
Culoare: alb
Panoul si cadrul de instalare sunt incluse
Sifonul se comanda separat
S
Silvian recomand
K
Kedves Design curat
R
Róka destul de convenabila avand totusi in vedere calitatea foarte inalta a finisarii