1
/
din
3
Cadita dus semirotunda Deante Funkia 80x80 cm, alb
Cadita dus semirotunda Deante Funkia 80x80 cm, alb
2 reviews
Pret obisnuit
589,95 lei
Pret obisnuit
716,51 lei
Pret redus
589,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:KTA_054B
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Funkia |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 16 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | KTA_054B |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 800x800xH160 mm
Diametru scurgere: Ø52 mm
Material: acril
Finisaj: alb
Montaj: pe pardoseala
Striatii anti-alunecare
Compatibila cu cabinele de dus semirotunde Deante
*Nota: Sifonul se achizitioneaza separat
v
v. marcu O cadita excelent finisata si stabila
s
sabina Livrare de exceptie! Ambalaj sigur