1
/
din
3
Cadita dus semirotunda compozit Ravak Elipso Pro Flat 90x90 cm
Cadita dus semirotunda compozit Ravak Elipso Pro Flat 90x90 cm
No reviews
Pret obisnuit
889,99 lei
Pret obisnuit
1.049,07 lei
Pret redus
889,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:xa237711010
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Elipso Pro |
| Material | Compozit |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 3 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | XA237711010 |
Share

Descriere produs:
Material: marmorita (praf de dolomita amestecat cu rasina sintetica)
Dimensiune: 900x900xH30 mm
Diametru sifon: 90 mm
Modalitati de montare:
1. direct pe pardoseala sau pe un pat de mortar
2. pe pardoseala finisata utilizand sistemul de picioare BASE si panou frontal
3. utilizand sistemul de sustinere Galaxy Pro Base si panou frontal fixat cu ajutorul suportului SET
Sistemul de sustinere Galaxy Pro Base si sistemul de fixare pentru masca SET se comanda separat