1
/
din
2
Cadita dus semirotunda ceramica Roca Italia 90x90 cm
Cadita dus semirotunda ceramica Roca Italia 90x90 cm
6 reviews
Pret obisnuit
639,99 lei
Pret obisnuit
750,21 lei
Pret redus
639,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A374774001
Garantie: 10 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Forma | Semirotunda |
| Serie | Italia |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 10 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | A374774001 |
Share

Descriere produs:
<p>Dimensiuni: 900x900xH100 mm<br />Diametru scurgere: Ø65 mm<br />Material: portelan<br />Finisaj: alb</p> <p>*Nota: Sifon necesar se achizitioneaza separat</p>
u
u. rafila OK!
P
PLESU TOMA livrare de exceptie si aproape instantaneu!
D
DASCALU RADA livrare absolut impecabila , ambalaj foarte sigur!
L
Lenuta C. Produs foarte bun, livrare fara repros
O
O. Ruxandra Foarte multumita de colaborare si de produsul recomandat - aceasta cadita